Hulpdiensten ingezet bij pechgeval, Bleulandweg (Gouda)

Vanavond rond kwart over 7 werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Bleulandweg in Gouda.

Ter plaatse bleek er ter hoogte van de kruispunt met de Burgemeester Jamessingel, aan de Dreef, een geparkeerde auto te staan.
Waarschijnlijk dacht een voorbijganger dat hier een ongeval plaats had gevonden waarop deze de hulpdiensten inschakelde.

Echter toen deze op locatie kwamen bleek al snel van een ongeval geen sprake te zijn, maar was het niets meer dan een auto met pech.
De berger was er ook razendsnel bij en kon de auto, nadat de brandweer toch een controle hadden gedaan, meenemen.

De weg was door de melding tijdelijk deels afgesloten. Wat de auto exact mankeerde is onbekend. De bestuurster maakt het goed,.


Melding:

Datum: woensdag 4 juni 2025 19.16
Adres: Bleulandweg (Gouda)
Melding: Prio 1 Ongeval Wegvervoer

Foto’s:

Zie meer foto’s op Google Foto’s!


Media:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *